Poznaj nas bliżej

Clima Line to doświadczona firma.

Clima Line Sompoliński Spółka Jawna, istniejąc pod obecną nazwą od lutego 2016 roku, tak naprawdę prowadzi swoją działalność już od roku 2013, osiągając w tym czasie wiele spektakularnych sukcesów i stale poszerzając swoją ofertę. Dzięki zatrudnianiu najlepszych inżynierów, monterów, technologów oraz projektantów jesteśmy w stanie zaoferować najwyższym poziom usług, przy zachowaniu jednocześnie konkurencyjnych cen.

Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko pojęte chłodnictwo oraz układy klimatyzacji.

Nie tylko zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych systemów, ale także ich wdrażaniem, zawsze zgodnie z oczekiwaniami Klientów, jak i aktualnych standardów technologicznych. Inwestując w siebie, nieustannie poszerzamy swoje możliwości, nie tylko poprzez profesjonalne szkolenia pracowników i zatrudnianie najlepszych specjalistów.

To także nasze dążenie do doskonałości, do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, które z jednej strony będą cechowały się ponadprzeciętną wydajności, ale jednocześnie i będą energooszczędne oraz niezawodne.

Wybierz Clima-Line
i bądź spokojny 
o swoją instalację

Od 2013 roku, Clima Line Sompoliński Spółka Jawna stale rozwija swoje usługi. Sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami

Specjaliści od wentylacji i klimatyzacji.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, zajmując się zarówno mniejszymi projektami układów klimatyzacji oraz wentylacji, ale także i prowadząc projekty na większą skalę, które przeznaczone są między innymi do ogromnych obiektów przemysłowych.

Jesteśmy przekonani o tym, że prawdziwa pasja naszych pracowników będzie w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, poprzez najlepszą jak to możliwe, realizację wszystkich powierzonych nam prac.

Posiadając odpowiednie uprawnienia, ale i szerokie doświadczenie, dzisiaj nasza oferta poszerzona jest również o działalność związaną z prowadzeniem budów. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na kompleksowe działanie, które zaczyna się na projektowaniu i przygotowaniu do inwestycji, poprzez jej prowadzenie i nadzór, a na samym wykonawstwie kończąc. Jest to możliwe nie tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów z branży, ale i dzięki inwestycjom w nowoczesny sprzęt oraz aparaturę pomiarową, które to czynią naszą firmę konkurencyjną pod kątem kompleksowości usług.

Dlaczego warto z nami pracować?

Zaufaj doświadczeniu.

Clima Line Sompoliński Spółka Jawna to miejsce zdecydowanie godne zaufania, firma, w której nie tylko skorzystają Państwo z kompleksowych usług dla układów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, ale także będą mogli czerpać mnóstwo korzyści z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

Zawsze służymy swoją pomocą, staramy się odpowiadać na wszystkie pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości w taki sposób, aby prowadzone przez nas działania były w pełni zrozumiałe i dopasowane do indywidualnych potrzeb.